Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Gjendja me Covid-19, nesër mblidhet Këshilli për Siguri

Advertisement

Kabineti i Presidentit të vendit informojnë se nesër në orën 12:00 do të mblidhet Këshilli për Siguri në vilën “Vodno”.

Në seancë, përveç anëtarëve të rregullt të Këshillit për Siguri, do të marrë pjesë edhe ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Kjo është seanca e dhjetë me radhë në të cilën do të diskutohet për gjendjen aktuale me koronavirusin dhe për masat që janë ndërmarrë nga institucione kompetente.

Pas përfundimit të seancës, i pari i shtetit do të mbajë konferencë për shtyp./Zhurnal

Advertisement

Read Previous

Shaqir Fetahu zgjidhet kryetar i BFI-së

Read Next

Tebas: La Liga është e përgatitur për largimin e mundshëm të Messit