Breaking News :

nothing found
30-03-2023

Gjendet e vdekur një 22 vjeçare në Shtip

Advertisement

Më 20.11.2020 në Shtip u raportua se K.V. rreth orës 07:00 në shtëpinë e saj në rrugën Bulevar JNA në Shtip, ajo gjeti vajzën e saj SV (22) pa ndjenja.

Një mjek i ambulancës shpalli atë të vdekur, ndërsa vendi i ngjarrjes është inspektuar dhe po merren masat për zbardhjen e plotë të rastit

Ngjarja u raportua në Prokurorin Publik, me urdhër të të cilit trupi i të ndjerës do të jepet për autopsi./tv21

Advertisement

Read Previous

Malësia e Sharrit, banorët druajnë nga dimri

Read Next

MSH: Ja sa pacient ka në spitalet e vendit