Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Gjenden një shumë e madhe e parave në tregun e Tetovës

Advertisement

Në rrjetet sociale u publikua një status ku kërkohet personi i cili në tregun e Tetovës ka humbur një sasi të konsiderueshme parash.
Personi që ka gjetur paratë përmes rrjeteve sociale përpiqet që të gjejë pronarin i cili ka humbur paratë dhe thotë se paratë do t’i kthejë nëse atij i tregohet se sa para saktë janë humbur.
Më poshtë mund ta shihni edhe statusin e publikuar nga “KISS & Menada TV”./Telegrafi/

 

 

Advertisement

Read Previous

Kush është Avni Dehari, babai i Astritit dhe Arbënorit, i pesti në listën e VV?

Read Next

Flet gruaja e Rexhep Selimit pas kandidimit si deputete