Fotografia e Eriksenit që gëzon Botën e Futbollit (FOTO)

Gjendja e Christian Eriksen duket stabile.
Ndeshja mes Danimarkës dhe Finlandës në Euro 2020 është pezulluar pas problemit shëndetsor me Christian Eriksen.

Derisa të gjithë luten për shëndetin e tij nga BeinSport vjen lajmi i mirë, transmeton lajmi.net.

Televizioni i njohur raporton se Eriksen është duke u trajtuar me oksigjen.Po ashtu, mesfushori duket në gjendje stabile në fotografinë duke u larguar nga fusha. /Lajmi.net/

Read Previous

Momenti Dramatik, Futbollisti Eriksen Humb Ndjenjat (VIDEO)

Read Next

Basha voton për kryetarin e ri të PD, kërkon mandatin e tretë

%d bloggers like this: