Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Florian Marku sherr në hotel me boksierin Anglez (VIDEO)

Advertisement

Boksieri shqiptar Florian Marku po përgatitet për ndeshjen e radhës. Lushnjari është përballur me një incident të papritur gjatë qëndrimit në një hotel në Britaninë e Madhe. 28-vjeçari ka debatuar me boksierin anglez Mekoli MekGovan në korridorin e hotelit duke ofenduar njëri-tjetrin.

 

Duke parë situatën e krijuar, punonjësit e sigurisë kanë ndërhyrë për të qetësuar situatën. “Pse vepron si idiot? Ti e di që unë të thyej në mes. Se njoh fare këtë idiot! Po erdhi në dhomën time, do ta mbyll derën dhe do ta zgjidh çështjen privatisht me të”, dëgjohet Marku në video. Kujtojmë që boksieri shqiptar përballet nesër me kundërshtarin Aleks Fearon në arenën e “Uemblit”.

https://www.youtube.com/watch?v=t4faijT-_bU&feature=emb_title 

Advertisement

Read Previous

Gazetari Furkan Saliu zbulon skandal në Fondin Pensional (VIDEO)

Read Next

Selmani: Funksionarët e BDI nuk respektojnë gjuhën shqipe