Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Exlusive: 1069 të infektuar, 1242 të shëruar dhe ja sa viktima u regjistruan në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3012 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1069 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 1242 pacientë të rikuperuar dhe 29 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Sulm me makinë ndaj këmbësorëve në Gjermani, ka viktima!

Read Next

Fauci: Pandemia nuk do të përfundojë nëse nuk vaksinohet shumica e njerëzve