• 18-10-2021

Etemi nga BESA emërohet drejtor ekonomik në Spitalin e Tetovës

Artan Etemi, kuadër i Lëvizjes BESA është emëruar drejtor organizativ, gjegjësisht drejtor ekonomik në spitalin klinik të Tetovës. Vendimin e ka nënshkruar ministri i shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe.

Etemi është ekonomist i diplomuar dhe vjen nga qyteti i Tetovës.

Read Previous

Trump paralajmëron se do kandidoj sërish për president

Read Next

Grubi: Askush në BDI nuk mund të zë vendin e Ali Ahmetit

%d bloggers like this: