Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Endrit Thaçi: Burrështetas si ti babi, shumë rrallë lindin

Advertisement
Që nga muaji nëntor, ish-presidenti i vendit, Hashim Thaçi po vazhdon të jetë i bur*gosur në kuadër të Gjykatës Speciale në Hagë.

Thaçi dhe disa nga bashkëlu*ftëtar e tij po përballen me këtë proces gjyqësorë për hetimet të cilat po kryhen kinse për kr*ime lufte në Kosovë.

Por është pikërisht djali i tij, Endrit Thaçi që edhe sot e nisi ditën duke folur për babin e tij, Hashim Thaçin.

Endriti publikoi disa pamje ku Thaçi shihej në Parlamentin e Kanadasë, e me këtë rast theksoi se burrështetasit si ai, shumë rrallë lindin.

“Burrështetas si ti babi, shumë rrallë lindin. Jemi krenar me ty!”./Lajmi.net/

Advertisement

Read Previous

Vidal arsyetohet para tifozëve të Interit dhe tregon pse e puthi logon e Juventusit

Read Next

GJENDET I V*DEKUR 46-VJEÇARI NGA VITIA QË U RAPORTUA I ZHDUKUR