Breaking News :

nothing found
18-08-2022

Edhe Lutfi Haziri dhe Agim Veliu pritet të japin dorëheqje nga LDK-ja?

Advertisement

Pak minuta më parë Isa Mustafa, ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetarit të LDK-së për shkak të rezultatit negativ në zgjedhjet e 14 shkurtit. Tani, Sinjali mëson se përveç dorëheqjes së Mustafës, tani pritet dorëheqja edhe e nënkryetarëve Agim Veliu dhe Lutfi Haziri.Po ashtu, të njëjtat burime bëjnë të ditur se në LDK do të caktohet një ushtrues i detyrës së kryetarit deri në organizimin e kuvendit zgjedhor./Sinjali/

Advertisement

Read Previous

OBSH pas hetimit në Wuhan: Virusi ka qarkulluar para dhjetorit 2019

Read Next

Zaev: Nëse Mickoski ka shumicë parlamentare le ta tregojë