Breaking News :

nothing found
26-06-2022

Nga java e ardhshme pritet karantinë e plotë

Advertisement

Numri i të sëmurëve dhe të vdekurve po rritet çdo ditë, thonë zyrtarët, ndërsa efekti i masave do të shihet në dy javët e ardhshme.

“Presim që të kemi një periudhë përpara, në javën e ardhshme deri në dy, në të cilën ne patjetër do të shohim efektet e masave kufizuese. Presim që numri i pacientëve të diagnostifikuar në atë periudhë të stabilizohet dhe për atë periudhë pas kësaj numri të ulet”, tha Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe.

Advertisement

Read Previous

Bekim Jashari: Nuk do ta dekorojmë qytetin për festa, paratë shkojnë për familjet në nevojë

Read Next

Policia e Kosovës arreston 3 persona për trafikim njerëzish

%d bloggers like this: