Breaking News :

nothing found
10-06-2023

E rëndë/ Hidhet nga spitali “8 shtatori” një person me Covid 19

Advertisement

Trupi i pajetë i pacientit është shtrirë para spitalit dhe në momentin që policia po kontrollon.

Sipas informacionit fillestar në Kanal 5, ky është një burrë 50-vjeçar i cili doli pozitiv në Kovid19. Ai ishte shtrirë në spitalin 8 shtatori në repartin e Covid dhe I njejti u hodh sot në mëngjes nga ndërtesa e spitalit./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

E rrallë/ Tirana këtë javë do të mbulohet nga bora (Foto)

Read Next

E KONFIRMUAR| Ndërron jetë pacienti që u hodh nga qendra Covid në Shkup