Breaking News :

nothing found
16-08-2022

Do të ketë teste të shpejta Covid donacion nga Norvegjia

Advertisement

Në Qendrën ushtarako-mjekësore në Shkup sot do të dorëzohet donacion prej testeve të shpejta Kovid të siguruara nga Mbretëria e Norvegjisë.

Në pranim-dorëzimin e donacionit do të marrë pjesë ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekeriska, ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe dhe ambasadori norvegjez Egil Daltvejt.

Advertisement

Read Previous

Moti me diell, temperatura deri 16 gradë

Read Next

Komisioni për Antikorrupsion sot mban seancë, diskuton për rregullat e rasteve të konfliktit të interesave