Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Djali që dëshironte t’ia dhuronte veshkën Nazlije Sherifit, përlotet për fjalët e fundit që ajo tha

Advertisement

Valmir Aliçkaj nga Deçani, me lot në sy ka komentuar takimet që ka pasur me Nazlije Sherifin nga Mitrovica, të cilës kishte vendosur që të ja dhuronte veshkën.

I ftuar në emisionin Frontal ai tha se Nazlija ka pasur shumë ëndrra, dhe se është krenarë që e ka njohur atë.

 

“Ajo e ka dashur shumë borën. Ka pasur shumë ëndrra, ka dashur t’i kthehet fakultetit e shoqërisë. Ka dashur shumë dëshirë që të vizitojë Deçanin. Më ka thënë se si të kryhet operacioni do ta vizitoj Deçanin”, tha ai.

Ai ka thënë se fjalët e fundit që Nazlija janë se do të ja dilnin mbanë bashkë me të e me ndihmën e Zotit.

Përndryshe, Aliçkaj tha se ka qenë i vendosur për dhurimin e veshkës pa marrë parasysh se mjekët i kishin thënë se nuk do të ishte asnjëherë më njëjtë sa i përket gjendjes shëndetësore.

Advertisement

Read Previous

 Shkruan Halit Naxhaku: U NDA  NGA  JETA EDHE  NJE  ATDHETAR

Read Next

(FOTO LAJM) Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në të cilin humbi jetën një 24 vjeçar në Arllat të Drenasit