Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Dalin shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve në Maqedoni, ja sa janë

Advertisement

Nmk-post jo zyratisht mëson se gjatë 24 orëve janë realizuar 3084 testime dhe pozitiv kanë rezultuar 1093 persona, ndërsa kanë ndërruar jetë 28 persona, ndërsa janë shëruar 819 persona./Northmacedonia-post/

Advertisement

Read Previous

Për cilat klube lejohen tifozët në Angli

Read Next

Covid-19 / A do t’ia dalë vallë Bill Gates të vaksinojë gjithë botën?