• 08-03-2021
  1. Home
  2. Ballina

Category: Showbiz

Rita Ora mban premtimin, publikon videoklipin e saj të ri me veshje kombëtare  (VIDEO)

Rita Ora mban premtimin, publikon videoklipin e saj të ri me veshje kombëtare (VIDEO)

Sot, këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora publikoi këngën e saj më të re “Bang”  Kjo këngë siç u bë e ditur nga vet këngëtarja, do të do të shoqërojë bashkëpunimin e saj me disa…

Read More
Shqiptarja “çmend” turistët në Kodrën e Diellit në Tetovë

Shqiptarja “çmend” turistët në Kodrën e Diellit në Tetovë

Kleona Tela, blogerja nga Shqipëria ka qëndruar sot në Kodrën e Diellit në Tetovë ku ka bërë një foto sesion të cilin e ka shpërndarë në instagramin e saj privat. Ajo është zhv*eshur gjysëm lak*uriq…

Read More
Alketa Vejsiu: Që 19 vjeç i bleva shtëpi nënës dhe vëllaut!

Alketa Vejsiu: Që 19 vjeç i bleva shtëpi nënës dhe vëllaut!

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të suksesshme shqiptare. Ndonëse me një axhendë të ngjeshur, Alketa arrin ta menaxhojë kohën edhe për familjen e saj. Në një intervistë për “Revista who”, moderatorja shprehet se…

Read More
Rita Ora me veshje kombëtare në videoklipin e saj të ri

Rita Ora me veshje kombëtare në videoklipin e saj të ri

Gjatë ditës së sotme, Këngëtarja Shqiptare me famë botërore Rita Ora publikoi një insert të shkurtër prezantues të videoklipit të saj të ri në instagram ku dhe u shfaq me veshje kombëtare, përcjell nmk-post.com. Videoklipi…

Read More
Pse tërë kohën keni të ftohët dhe si ta ndalni këtë?

Pse tërë kohën keni të ftohët dhe si ta ndalni këtë?

Të gjithë e ndjejmë të ftohtin dhe nxehtin ndryshe, por disa njerëz vazhdimisht e kanë të ftohët dhe nuk e kanë idenë se përse ndodh kjo. Gjëndra juaj tiroide mund të mos jetë duke funksionuar…

Read More
“Që fëmijë kam pasur qejf muskujt”, Dorina Mema tregon si i lindi dëshira për një trup të tonifikuar

“Që fëmijë kam pasur qejf muskujt”, Dorina Mema tregon si i lindi dëshira për një trup të tonifikuar

Instruktorja e fitnesit, Dorina Mema ka folur si rrallëherë për ndryshimin në jetën e saj. E ftuar në “Nuk është karantinë”, ajo ka treguar se gjithçka ka nisur që kur ishte fëmijë dhe shikonte në…

Read More
Angelina Jolie nxjerr në shitje dhuratën miliona dollarëshe nga Brad Pit

Angelina Jolie nxjerr në shitje dhuratën miliona dollarëshe nga Brad Pit

Angelina Jolie ka nxjerrë në ankand pikturën e Winston Churchill, që u ble për të nga Brad Pitt si një dhuratë. Sipas , burimet nuk kanë thënë pse Jolie po kërkon ta shesë dhuratën e…

Read More
I pezullohet puna për 6 javë restorantit ku Rita Ora festoi ditëlindjen

I pezullohet puna për 6 javë restorantit ku Rita Ora festoi ditëlindjen

Restoranti ku Rita Ora mbajti ditëlindjen e saj të 30-t, ka evituar humbjen e licencës për shkak se këshilltarët kanë votuar për ta pezulluar atë për gjashtë javë. Policia metropolitane i kishte kërkuar Knesingtonit dhe…

Read More
5 ngjyrat e veshjeve që u përshtaten të gjitha femrave!

5 ngjyrat e veshjeve që u përshtaten të gjitha femrave!

Femrat janë të fiksuara pas veshjeve por dhe ngjyrave që zgjedhin të kombinohen. Disa prej tyre pohojnë se ngjyra të caktuara nuk janë për to dhe për këtë arsye iu shmangen zakonisht. Megjithatë, ekzistojnë disa…

Read More
Kandidatja për deputete nga Lëvizja Vetëvendosje, publikon një moment të lumtur krah të dashurit

Kandidatja për deputete nga Lëvizja Vetëvendosje, publikon një moment të lumtur krah të dashurit

Lidhja e Adriana Matoshit me futbollistin e artistin afrikan, Keith Groeneveld, prej muajsh është komentuar mjaft shumë në faqet rozë. Që nga zyrtarizimi i romancës së tyre vitin e kaluar, çifti kanë qenë në vëmendje…

Read More