Breshër i madh në kryeqytetin shqiptaf

Estimated read time 1 min read

Kryeqyteti është përfshirë nga reshjet e dendura të shiut dhe breshëri mbrëmjen e kësaj të mërkure. Siç dallohet nga pamjet breshëri ka “pushtuar” Tiranën, duke zbardhur rrugët./Newsbomb.al

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like