Breaking News :

nothing found
12-08-2022

“Bleu 100 mijë vaksina”?! Pacolli: “Fake News”, mos i besoni!

Advertisement

Kryetari i AKR-së, Behxhet Pacolli ka reaguar pas publikimit të disa lajmeve të rreme, në të cilat përdoret emri i tij.

Pacolli përmes një shkrimi në Facebook, ka bërë thirrje të mos iu besohet këtyre lajmeve.

“Ky “portal”, nëse është i tillë, boton lajme të rreme, mos u besoni këtyre gënjeshtrave të trilluara kush e di se ku dhe për çfarë arsye. Nuk ka asgjë të vërtetë,mos u besoni këtyre, ju lutem!” shkruan Pacolli.

Burimi: Syri.net

Advertisement

Read Previous

Shpëtohet familja e bllokuar në Kodër të Diellit

Read Next

Dhjetë burrat më të pasur në botë fituan aq shumë gjatë pandemisë, sa që “mund të blejnë vaksina për të gjithë”