• 18-04-2021

Bie numri i të infektuarve në Maqedoni, sot u regjistruan vetëm 83 raste

Jozyrtarisht mësohet se janë kryer 700 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 83 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni. Gjithastu 419 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 11 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

 

Read Previous

TV21: Grubi shkarkon Shpat Kasapin nga kabineti

Read Next

Ish këshilltari i Isa Mustafës aderon në PDK

%d bloggers like this: