Breaking News :

nothing found
01-12-2022

Beatrix Ramosaj shkëlqen e veshur me fustan nusërie

Advertisement

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është shumë e dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Ka kohë që ajo nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor mirëpo qëndron aktive dhe pranë fansave me publikimin e imazheve të reja në Instagram.

Ajo së fundmi e ka realizuar një fotosesion tejet të veçantë e veshur me fustan nusërie.

Me këto imazhe ajo mori gjithë vëmendjen pasi kishte vënë në fokus të veçantë format trupore dhe flokët e lakuara e bënin të dukej akoma më tërheqëse.

Pas një pauze, Beatrix ka njoftuar se së shpejti do ta sjell projektin e ri muzikor dhe fansat mezi po e presin./Lajmi.net/

Advertisement

Read Previous

Engji me fustanin më interesant ndonjëherë, ju habit me pamjen e fundit (Video)

Read Next

Dieta “Mrekullia japoneze”- dobëson 14 kg për dy javë