Breaking News :

nothing found
12-08-2022

ASh: Zaev mashtroi shqiptarët dhe Lëvizjen Besa

Advertisement

Aleanca për Shqiptarët e cilëson mashtrim ndaj shqiptarëve dhe Lëvizjes Besa deklarimin e kryeministrit Zoran Zaev se përkatësia etnike në letërnjoftime do të rregullohet me një ligj tjetër. Nga partia e Ziadin Selës pyesin Lëvizjen Besa cila është arsyeja e qëndrimit në Qeveri kur nuk respektohet marrëveshja për koalicion parazgjedhor dhe qeverisës. Partia opozitare shton se të drejtat e qytetarëve shqiptar nuk guxojnë të varen nga “tender” për operator i cili përpunon dokumentet biometrike./Alsat

Advertisement

Read Previous

Gjermania paralajmëron mbylljen e kufijve me fqinjët

Read Next

Takim pune mes Ylber Selës dhe Oliver Spasovskit