Arrestohet Tetovari për dhunë fizike

Dje rreth orës 15 e 15 minuta, pjestarët e policisë të SPB-Tetovë, kanë privuar nga liria personin N.A. (68) nga Tetova, nën dyshimin për kryerjen e dhunës ndaj 52-vjeçarit F.M. nga Tetova, i cili fillimisht e kishte sulmuar fizikisht në një dyqan në rrugën e ,,Shtipit” në Tetovë, dhe më pas në shtëpinë e N.A informon TS.
N.A. është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë, kurse prej tij janë konfiskuar disa sende të cilatdh iu kthyen F.M. Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar, ku do të pasoj edhe parashtresë adekuate./TetovaSot

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like