• 18-10-2021

Aksidentohet e moshuara në Tetovë

Dje rreth orës 16 e 30 minuta, në rrugën ,,Blagoja Toska” në Tetovë, vetura “Audi A4” me targa të Tetovës, e drejtuar nga T.K. (38) nga Tetova, ka aksidentuar këmbësoren 67-vjeçare K.S. nga Tetova dhe i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore, e njëjta është transferuar dhe u mbajtur në Spitalin Klinik të Tetovës për trajtim mjekësorë informon Tetovasot.
Ekipi nga SPB Tetovës ka inspektuar vendin e aksidentit.

Read Previous

Arrestohet Tetovari për dhunë fizike

Read Next

Gates: Duroni edhe pak… mbani maskat

%d bloggers like this: