Arrestohet një shtetas i Pakistanit në Shkup, ja pse!

Estimated read time 1 min read

Më datë 04.03.2024 në ora 20:30 në vendkalimin kufitar Aeroporti Ndërkombëtar Shkup, zyrtarë policorë kanë arrestuar peraonin M.S. nga Pakistani mr dokument udhëtimi falso të një personi nga Sri Lanka.

“I njëjti u është dorëzuar zyrtarëve policorë në Departamentin për krime ndërkufitare dhe migrim në Shkup për procedurë të mëtutjeshme”, njoftoi MPB./Lideri

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like