Arrestohet hajduti nga Tetova – DETAJET!

Estimated read time 1 min read

Me datë 05.03.2024 në ora 16:00, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë hequr lirinë J.I. (38) nga Kamenjane nga Tetova. Ai dyshohet se ka kryer një vjedhje të rëndë në shtëpinë e J.R (61) nga i njëjti fshat, gjatë së cilës ka marrë disa sende. Sendi i vjedhur u gjet dhe iu kthye pronarit, dhe JR. është ndaluar në stacionin policor.
Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.Pa Censurë

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like