Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Albin Kurti infektohet me COVID-19

Advertisement

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është infektuar me COVID-19.

Kurti ka treguar se shkak i simptomave të shfaqura është testuar e për çka ka rezultuar pozitiv.

“Të nderuar anëtarë të Lëvizjes e qytetarë të Republikës. Parmbrëmë kisha disa simptoma: kokëdhembje të lehtë, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve. Dje jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Në dy javët në vijim do të qëndroj në vetizolim”, ka shkruar Kurti.

Advertisement

Read Previous

Ndryshimet e Ligjit për mbrojtje nga sëmundjet infektive para Komisionit të shëndetësisë

Read Next

SALIH MUSTAFA PARAQITET SOT PARA SPECIALES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *