Breaking News :

nothing found
31-03-2023

Aksident zinxhiror në Poroj, përfshihen 6 vetura (Foto)

Advertisement

Një aksident zinxhiror është regjistruar sonte në Poroj të Tetovës, njofton nmk-post.

 

Sipas burimeve dhe qytetarëve nga tereni, kanë ndodhur dy aksidente në të dyja korsitë e rrugës 3 në njërën dhe 3 në tjetrën. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

 

Policia ka dalur në vendngjarje./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

Blendi Fevziu flet për Albin Kurtin: “Është një kafshë politike”

Read Next

Përsëri më shumë të shëruar sesa të infektuar me Covid 19 në Maqedoni