Breaking News :

nothing found
01-04-2023

Ahmeti uron Sejdinin për kualifikimin

Advertisement

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka uruar reprezentacionin e Maqedonisë së Veriut pë kualifikiminnë EURO 2021, duke mis harruar ta uroj edhe kreun e Federatës Muhamed Sejdini. “Urime lojtarëve, stafit teknik, kryetarit të Federatës Muhamet Sejdini dhe të gjithë qytetarëve për kualifikimin e kombëtarës së Maqedonisë së veriut në kampionatin europian në futboll” ka shkruar Ahmeti.

Advertisement

Read Previous

Carla del Ponte: UÇK nuk mund të krahasohet me forcat e Miloshevicit që i cilësova në aktakuzë si ‘ndërmarrje e përbashket kriminale serbe’

Read Next

Qeveria shpërblen me nga 10 mijë euro futbollistët