Breaking News :

nothing found
02-02-2023

A k s i d e n t në aksin rrugor Tetovë – Jazhincë (Foto)

Advertisement

Para pak çastesh në magjistralen Tetovë – Jazhincë, gjegjësisht në fshatin Xhepçisht, ka ndodhur një aksi*dent trafiku, ku janë përfshirë disa vetura, shkruan Nmk-post. Në fotografitë e dërguara në redaksinë tonë dhe nga dëshmitarët e rastit, për Nmk-post rrëfejnë se një veturë me targa të Prilepit ka goditut disa vetura. Policia së bashku me ndihmën e shpejtë janë në vendngjarje. Ende nuk raportohet për të lën*duar apo të vde*kur në këtë aksident, por sipas pamjeve shihen vetëm dëme materiale./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

‘Shqipëri e Madhe’, BE sërish e prerë: Asnjë ndryshim kufiri në Ballkanin Perëndimor

Read Next

zv.Ministri i Kulturës Sulejmani priti në takim ambasadorin e Shqipërisë në Maqedoni, z.Fatos Reka