Breaking News :

nothing found
26-06-2022

946 të infektuar, 789 të shëruar dhe ja sa viktima u regjistruan sot në Maqedoni

Advertisement

Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 2564 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 946 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni, përcjell nmk-post.com

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 789 pacientë të rikuperuar dhe 33 viktima nga virusi korona./nmk-post.com

Advertisement

Read Previous

Tureçi: Vaksina e “Fajzer” dhe “BioNTeh” e sigurt edhe për njerëzit që e kanë kaluar Kovid-19

Read Next

U fjalos me gruan, bën 450 km rrugë në këmbë për të qetësuar nervat

%d bloggers like this: