Zhduket 19 vjeçarja në Maqedoni – policia Alarmon rastin dhe jep detaje!

Estimated read time 1 min read

Sektori i Punëve të Brendshme Veles sot pasdite njofton se janë në kërkim të një 19-vjeçareje nga Velesi, e cila ka ikur nga shtëpia.

– Dje në ora 12:00 në SPB Negotinë, M.D.(42) ka raportuar se vajza e saj A.M.(19) ka ikur nga shtëpia. Po ndërmerren masa për gjetjen e personit, njofton SPB Veles.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like