Xhensila Myrtezaj në super formë, video teksa kërcen në skenë po “çmend” rrjetin

Estimated read time 1 min read

Xhensila Myrtezaj është një personazhet më të komentuara të momentit nga mediat rozë, teksa përflitet se ajo është në proces divorci me aktorin Bes Kallaku.

Çifti nuk ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe kanë fshirë fotot e tyre që kanë patur së bashku.

Por duket se Xhensila ka vendosur që në një moment të vështirë për të, mos ta lë pas as karrierën. Ajo qenë e ftuar në disa koncerte dhe së shpejti pritet që të nxjerrë disa projekte muzikore.

E ftuar në një koncert, këngëtarja është shfaqur në superformë, teksa ka zbuluar se shpejti do të publikojë këngën e saj me një nga reperin Noizy.

Advertisement

“Kam një surprizë vetëm për ju. Është një këngë që do vi me këtë këngëtarin që do lançoj tani”, tha Xhensila dhe në sfond u vendos bashkëpunimi i saj i mëparshëm me Noizy.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like