Pamjet e arrestimit të Liamit nga policia, çfarë ndodhi në shtëpinë e Big Brother VIP

Estimated read time 1 min read

Këto janë pamjet ekskluvize nga momenti i arrestimit të Liam Mandiaro, jashtë shtëpisë së Big Brother VIP, të cilat u transmetuan në Top Story.

Alket Shatro, Zv/drejtori për hetimin e krimit të organizuar dhe krimet e rënda, i pranishëm në studio, tha se arresimi në një formë të tillë për një person në kërkim ishte i nevojshëm.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like