Breaking News :

nothing found
29-03-2023

Werderi dhe Rashica ndalin Bayern Munichun në barazim

Advertisement

Bayern Munich në cilësinë e vendasit nuk ka arritur ta mposht Werder Bremenin, duke u pajtuar në fund me barazim 1-1.

Thomas Muller për Bayernin e Milot Rashica për Ëerderin kishin rastet e para në këtë ndeshje, por që nuk e gjetën cakun.

Bayerni rrezikoi edhe me Jamal Musiala disa herë, por që nuk arritën të gjenin golin.

Kur pritej që të mbyllej pjesa e parë, Maximilian Eggestein gjeti golin për mysafirët për 1-0.

Në fundin e ndeshjes të dy skuadrat kishin raste, por që rezultati nuk ndryshoi. /Telegrafi/

 

Advertisement

Read Previous

AAA: Jemi kundër legalizimit të mariuhanës

Read Next

Vdes ish-ushtari i UÇK-së