Vodhi Xhaminë e Çegranit – policia i vë prangat, ja kush është!

Estimated read time 1 min read

Policia e Gostivarit mëngjesin e djeshëm ka privuar 50-vjeçarin A.P. nga Bosnja dhe Hercegovina, i cili dyshohet se ka kryer një “vjedhje të rëndë” në xhaminë në Cegrane të Gostivarit, nga ku ka marrë para.

Nga MPB sot bëjnë të ditur se ai është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të bëhet kallëzim./Monitor.mk

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like