Tronditet qyteti shqiptar/ Dërgohet pa shenja jete dy vjeçari në Spital – ja detajet!

Estimated read time 1 min read

Një fëmijë i moshës 2 vjeçare është dërguar pa shenja jete në spitalin e rajonal të Gjilanit.

Vdekjen e tij e kanë konstatuar mjekët por akoma nuk dihen rrethanat e vdekjes.

Sipas informacioneve të para, Sinjali raportoi se fëmija është dërguar në spital nga familjarët, ku edhe është konstatuar vdekja e tij.

Advertisement

Ajo që dihet deri më tani është se Policia është njoftuar për rastin dhe po ndërmerr veprimet e nevojshme në koordinim me Prokurorin e Shtetit.

Rasti është iniciuar si “Hetim i vdekjes”.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like