Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Shpërthim i fuqishëm në qendër të Beogradit, raportohet për viktima dhe të plagosur

Advertisement

Së paku një person ka ndërruar jetë, ndërsa dy të tjerë janë plagosur nga një shpërthim i fuqishëm në qendrën e Beogradit në Serbi.
Shtetëror Serb RTS, respektivisht në lokacionin ku po kryhen punime në riparimin e instilacioneve.

Sipas informacioneve jozyrtare, shkak i shpërthimit është një bombol për saldim.
Mediumet serbe njoftojnë se nga detonimi janë dëmtuar disa objekte dhe makina në afërsi.

 

Advertisement

Read Previous

Arrestohen tre persona për grabitje në Tearcë të Tetovës

Read Next

Miss Serbia rrëfehet për mesazhet që mori pasi bëri Shqiponjën