Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Serbët ia ndërprejnë vizitën Albini Kurtit dhe Vjosa Osmanit në veri

Advertisement

Një grup serbësh i kanë ndërprerë vizitën në veri, liderit të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit.

Indeksonline ka siguruar pamjet ekskluzive.

Aty shihen dhjetëra serbë teksa ndërprejnë vizitën e dy politikanëve kosovarë./Periskopi
Advertisement

Read Previous

Ja sa të infektuar u regjistruan sot nga Covid-19 në Maqedoni

Read Next

Borxhi publik i Maqedonisë brenda kriterit të Mastrihtit