Rrahen shoferët në stacionin e autobusëve në Prizren, ambulanca e policia në vendin e ngjarjes

Estimated read time 1 min read

Një rrahje dyshohet se ka ndodhur tek stacioni i autobusëve në Prizren.

Sipas burimeve të Gazeta10, shoferët e autobusëve të Prizrenit dyshohet ta kenë rrahur shoferin e autobusit të Ferizajt.

Njësitet policore, përfshirë hetusit si dhe emergjenca kanë dalë në vendin e ngjarjes ndonëse ende nuk e kanë konfirmuar.

Advertisement

Gazeta10 do të ju mbaj të informuar për rastin./Gazeta10/

Advertisement
Advertisement

You May Also Like