• 22-06-2021

Rina thekson të pasmet e zhveshur në bikine (Foto)

Rina Balaj ngacmon fansat me foto nga pushimet e verës.

Artistja e njohur shqiptare Rina Balaj, ka sjellë një imazh mjaft të ‘nxehtë’ në llogarinë e Instagramit.

Rina është njëra nga personazhet publike më aktive dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Së fundmi Rina ka vendosur të ndajë një fotografi me të gjithë në Instastory, ku ka mahnitur ndjekësit e saj me pozën atraktive.

Gjithashtu Rina këto ditë, ka ndarë me ndjekësit fotografi nga përgatitjet e xhirimeve për videoklipin e këngës më të re, ku edhe mahniti të gjithë me paraqitjen interesante.

Read Previous

Arsyeja ende nuk dihet, por diçka është duke ndodhur me llogarinë e Loredanës në Instagram

Read Next

Mazreku: Dëme milionëshe u shkaktoi Covid-19 në segmentin e sigurimeve në Kosovë

%d bloggers like this: