• 25-10-2021

Real Madridi vihet pas Haaland

Erling Haaland eshte nje prioritet absolut per Real Madridin dhe klubi do te tentoje te nenshkruaje me te ne veren e vitit 2022. Klauzola e largimit poashtu mund te aktivizohet ne ate vere.

Kujtojmë që klubi madrilen ka bërë me dije se sulmuesit Jovic dhe Mariano janë në shitje. Pasi nuk po gjejnë vend në 11-shën e trajnerit Zidane

Read Previous

Komisioni kundër korrupcionit, qytetarët ankohen për punësime politike

Read Next

Reparti infektiv në Tetovë i mbushur me pacientë të infektuar nga koronavirusi

%d bloggers like this: