Princ Leka sulmon fizikisht nga vjehrri ti tij! Ja me çfarë u godit!

Estimated read time 1 min read

Zbardhet dëshmia e Princ Lekës në Komisariatin nr.6 në Tiranë, ku ka bërë denoncimin, pas sulmit fizik të ish-gruas dhe ish-vjehrrit të tij.

Leka ka treguar se kishte shkuar në rezidencën familjare mbretërore pasditen e së martës për të diskutuar me Shefin e administratës së Oborrit, Syl Mulosmanaj, në lidhje me një dollap që ishte boshatisur në kundërshtim me marrëveshjen.

Leka ka theksuar se me Elia Zaharian janë në proces divorci dhe të dyja palët kanë rënë dakord për një vendim të tillë.

Advertisement

Ai tha në polici se i ka këkuar Sylës që ta shoqëronte deri te vajza e tij për ta takuar. Sipas tij, në momentin që ka takuar vajzën ai është sulmuar fizikisht nga ish-vjehrri i tij, si dhe është ofenduar me fjalë.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like