Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Pamje ekskluzive nga shtëpia e Presidentit Ibrahim Rugova. Ja ku i mbante takimet me lider botëror!

Advertisement

Për herë te parë në emisionin Kojshia Show që shfaqet në RTK1 djali i Presidentit Ibrahim Rugova, Ukë Rugova.

Rugova ishte mysafir dhe zbuloi pamje ekskluzive te shtëpisë së Presidentit Rugova.

Ai zbuloi se ku i mbante takimet me lider botëror.

Advertisement

Read Previous

Elita takon ish të dashurën e Gjikos? Ja çfarë thot ajo…

Read Next

Dikur ishin bashkëluftëtar, sot kjo grua është bashkëshortja e Sami Lushtakut, çfarë tha për mediat e huaja (FOTO)