Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Pacolli: Vetëvendosje i ka dyert e mbyllura te unë

Advertisement

Kandidati për deputet dhe kryetari i AKR’së, Behgjet Pacolli ka thënë se Vetëvendosjes ia ka mbyllur dyert.

Pacolli u shpreh se mënyra si është trajtuar ka bërë që të mos bashkëpunojë më me VV’në.

“Vetëvendosje te unë i kanë mbyllë të gjitha dyert”, theksoi ai. Ai ka thënë se VV ka sjellje shumë brutale.“Shumë brutal, me ato sharje, me ato fyerje nuk e di ku shkojnë”, u shpreh Pacolli.

Advertisement

Read Previous

SHBA, për të tretën javë me radhë më pak raste të reja me COVID

Read Next

Valon Syla: Kurti shkoi në Skenderaj për të provokuar tensione