Pa kordinim me Kuvendin Qendrorë të ASH , Taravari në takimin e dejshëm me LEN-in dhe Kurtin , ja kush e thotë

Estimated read time 1 min read

Takimi me Albin Kurtin dhe LEN-in, Sela: Taravari aspak s’ka qenë i koordinuar me Kuvendin Qendror të ASH-së
Kryetari i Kuvendin Qendror të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në një deklaratë për TV21 tha se kryetari i ASH-së, Arben Taravari nuk është koordinuar me KQ të partisë për takimin e djeshëm te Albin Kurti me kryetarët e opozitës shqiptare.
TV21: A ka qenë z.Taravari në koordinim me Kuvendin Qendror për takimin që realizoi në Prishtinë?
“Jo aspak. Për çdo detaj tjetër drejtohuni te kryetari”, tha shkurt për TV21 Ziadin Sela, kryetar i Kuvendin Qendror të Aleancës për Shqiptarët.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like