Breaking News :

nothing found
28-06-2022

Oriola Marashi “çmend fansat” e Instagramit, shihni çfarë ka postuar

Advertisement

Aktive në Instagram, ku shpesh publikon foto nga aktiviteti i përditshëm, modelja Oriola Marashi ka “çmendur” fansat.

Ajo është ndër më të komentuarat në mediat rozë.

Së fundmi ka postuar disa foto me një veshje të ngushtë, duke ekspozuar format e trupit.

Teksa menjëherë pas postimit ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, duke pranuar komente dhe pëlqime të shumta.

Advertisement

Read Previous

Jeff Bezos: Këshilla falas për të pasur sukses

Read Next

Prishtina ndriçohet për festat e fundvitit, sheshet plot me qytetarë

%d bloggers like this: