Një grua 53-vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e saj në Shkup

Estimated read time 1 min read

Më datë 01.02.2024 në orën 17:40 në Stacionin Policor të Aerodromit është raportuar se një grua me inicialet S.K.(53) nga Shkupi është gjetur e pajetë në banesën e saj në komunën e Aerodromit.

Advertisement

Mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like