Ndërron jetë tetovari në burgun e Idrizovës, ja detajet!

Estimated read time 1 min read

Në orën 02:30 pas mesnate në SPB Shkup është raportuar se i dënuari I.A (65) nga Tetova ka ndërruar jetë në Kompleksin e klinikave “Nënë Tereza” në Shkup.

Ai ishte duke vuajtur dënimin me burg në Burgun e Idrizovë dhe paraprakisht në spital ishte sjellë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Advertisement

Sipas udhëzimit të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like