Breaking News :

nothing found
08-06-2023

Ndahet nga jeta anëtari i Ballistëve Vigan Idrizi – Fronti

Advertisement

Një lajm pik*ëllues vjen nga Tetova. Njëri nga anëtarët më aktiv të tifo grupit të njohur të ekipit tetovar Shk[ndija – Ballistët, Vigan Idrizi – FRONTI ka ndërruar jetë. Ky lajm është bërë i ditur në faqen zyrtare të këtij tifo-grupi. Nuk bëhen të ditur shkaqet e vde*kjes, ndërsa qindra tifozë dhe miq shprehin ngu*shëllimet e tyre. Nga komentet mund të kuptohet se Idrizi ka qenë i moshës 25 vjeçare.

Reagimi i plotë i tifo grupit të Shkëndijës së Tetovës, Ballistët:
Sonte u nda nga jeta Vigan Idrizi – FRONTI. Një njeri shumë meritorë në historinë e Ballistëve. Ballistët shprehin ngushllime familjes…
ISHE DHE MBETESH ME NE!
FRONTI Old School
Advertisement

Read Previous

Partneri turk i Genta Ismailit bën tatuazh shqiponjën dykrenare

Read Next

Vajza që fle plotë 70 ditë pa u zgjuar