• 20-10-2021

Luana Vjollca merr vëmendjen e fansave me fotografinë e fundit (FOTO)

Prezantuesja e njohur Shqiptare, Luana Vjollca, vazhdon të jetë ndër më të suksesshmet në trojet shqiptare.

Që kur ka filluar me prezantimin bukuroshja Shqiptare nuk ka të ndalur.

Kështu, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bjonde ka ndarë një fotografi ku shihej mjaft e ëmbël, me flokë kaçurela!

Ajo në postimin e fundit ka shkruajtur “Pak më ndryshe” ku dhe ka marrë menjëher vëmendjen e fansave se çfar do të ndodh në emisionin më të shikuar “Shiko kush luan” /nmk-post

Read Previous

Adrola Dushi mahnit me dukjen, merr vëmendjen e madhe të fansave

Read Next

Filipçe: Klinika Interne është e gatshme të pranoj pacientë me Kovid-19

%d bloggers like this: