Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Liverpooli merr vendim për të ardhmen e Xherdan Shaqirit

Advertisement

Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga Liverpooli.

Të paktën ky është vendimi deri në verën e këtij viti për shkak se skuadra e Klopp po vuan nga dëmtimet dhe infektimet e futbollistëve nga Covid-19.

 

Liverpooli ka vendosur ta mbajë përfaqësuesin shqiptar të Zvicrës, Xherdan Shaqiri, ndërsa gjatë merkatos së janarit skuadra nuk do të kryejë asnjë transfertë për shkak të krizës financiare që ka prekur klubin nga “Anfield”.

 

 

Advertisement

Read Previous

Rrokulliset vetura rrugës për në Kodrën e Diellit (FOTO)

Read Next

Shpërndarja e administratorëve, në 258 institucione të Maqedonisë